معرفی برترین‌های مسابقات قرآن همسران و فرزندان نهاجا

نگــاهــی متفـــاوت بــه قرآن
A Different View on design

quraneasan.ir

 

 

معرفی برترین‌های مسابقات قرآن همسران و فرزندان نهاجا

%d9%85%d8%b9%d8%b1%d9%81%db%8c-%d8%a8%d8%b1%d8%aa%d8%b1%db%8c%d9%86%e2%80%8c%d9%87%d8%a7%db%8c-%d9%85%d8%b3%d8%a7%d8%a8%d9%82%d8%a7%d8%aa-%d9%82%d8%b1%d8%a2%d9%86-%d9%87%d9%85%d8%b3%d8%b1%d8%a7%d9%86-%d9%88-%d9%81%d8%b1%d8%b2%d9%86%d8%af%d8%a7%d9%86-%d9%86%d9%87%d8%a7%d8%ac%d8%a7

گروه فعالیت‌های قرآنی: نفرات برتر چهاردهمین دوره مسابقات نهایی قرآن همسران، فرزندان و بانوان شاغل در نهاجا معرفی شدند.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا)، نفرات برتر و برگزیده چهاردهمین دوره مسابقات نهایی قرآن کریم همسران، فرزندان و بانوان شاغل در نیروی هوایی ارتش طی برپایی مراسمی معرفی شدند.

در این دوره از مسابقات در بخش همسران کارکنان نهاجا و در رشته حفظ کل قرآن، اشرف نادی از پایگاه شهید لشگری و شکوفه اسماعیل‌زاده از پایگاه شهید دوران رتبه‌های اول و دوم را کسب کردند، همچنین در رشته حفظ 20 جزء کلام‌الله مجید، ریحانه گودرزی از پایگاه شهید لشگری و الهام روانبخش از پایگاه شهید بابایی مقام‌های اول و دوم را به دست آوردند.

در رشته حفظ 15 جزء قرآن در بخش همسران کارکنان حبیبه صالحی از پایگاه شهید یاسینی رتبه اول و فاطمه کمالی از پایگاه شهید دوران رتبه سوم را کسب کردند، همچنین در رشته حفظ 10 جزء سمیه مهرابی‌پور، زینب مهرابی‌پور هر دو از پشتیبانی مرکز نهاجا و کبرا خبیری از پایگاه شهید دوران به عنوان نفرات اول تا سوم معرفی شدند.

در همین بخش و در رشته حفظ پنج جزء فائزه جهانگردی از پایگاه شهید لشگری، زینب چناری از پشتیبانی مرکز نهاجا و ماهور کیانی از پایگاه شهید فکوری مقام‌های اول تا سوم را به دست آوردند، همچنین در رشته حفظ سه جزء قرآن، معصومه شعبانی، سیده‌زهرا رضوی هر دو از پایگاه شهید نوژه و معصومه قربانی از پایگاه شهید فکوری به ترتیب رتبه‌های اول تا سوم را کسب کردند.

در رشته قرائت ترتیل قرآن کریم نیز مهین میرصفوی از پایگاه شهید لشگری، زهرا اکبری از پشتیبانی مرکز نهاجا و سیده‌زهرا حسینی از پایگاه شهید لشگری عناوین برتر را از آن خود کردند، همچنین در رشته ترتیل کلام وحی در بخش دانشجو و طلاب خواهر، سمانه کوچکی از پایگاه شهید لشگری، فاطمه کریمی از پایگاه شهید بابایی و حمیده کاظمی از پایگاه شهید دوران مقام‌های برتر را کسب کردند.

در رشته تفسیرقرآن در بخش همسران کارکنان نهاجا، اکرم انصاری‌یاور از پشتیبانی مرکز نهاجا، اعظم ناکینی از پایگاه شهید لشگری و بتول جعفری از پایگاه شهید بابایی و کبری رحماندخت از پایگاه شهید دوران به ترتیب رتبه‌های اول تا چهارم را کسب کردند، همچنین در رشته تفسیر کلام الهی و در گروه دانشجویان، طلاب و دبیرستانی‌ها، مریم زارع‌مقدم و مریم رئیسی از پایگاه شهید دوران و ساجده بیگلری از پایگاه وحدتی دزفول مقام‌های اول تا سوم را به دست آوردند.

در این دوره از مسابقات در بخش فرزندان پسر کارکنان نهاجا و در رشته حفظ کل قرآن، رضا صادقی‌زاده از پایگاه شهید لشگری رتبه اول این دوره از مسابقات را کسب کرد، همچنین در رشته حفظ 20 جزء به ترتیب مرتضی امیدی از پایگاه شهید لشگری، امیرحسین نصیری از پایگاه شهید لشگری به عنوان نفرات اول و دوم معرفی شدند.

در رشته حفظ 10 جزء قرآن، علی‌اصغر کرمی از پایگاه شهید بابایی و سیدمحمد قائمی از پایگاه شهید لشگری مقام‌های اول و دوم را از آن خود کردند، همچنین در رشته حفظ پنج جزء محمدمهدی شیخ از پشتیبانی مرکز نهاجا، محمدمهدی گودرزی از پایگاه شهید لشگری و میثم رمضانی از پایگاه شهید لشگری رتبه‌های اول تا سوم را کسب کردند.

در رشته حفظ سه جزء قرآن امیرحسین نیک از پایگاه شهید دوران، علی رجبی از پشتیبانی مرکز نهاجا و مسعود بختیاری از پایگاه شهید بابایی به عناوین اول تا سوم دست یافتند، در رشته قرائت تحقیق قرآن کریم، رضا آریایی‌فر، محمد آریایی‌فر از پایگاه شهید دوران و سجاد امیرآبادی از پایگاه شهید نوژه به ترتیب اول تا سوم شدند، همچنین در رشته تفسیر کلام وحی در بخش طلاب، دانشجویان و دبیرستانی‌ها، محمدرضا اخوان‌خرازیان از پایگاه شهید بابایی، مهران کریمی از پایگاه شهید دوران و روح‌الله پورعابدی از پایگاه شهید بابایی رتبه‌های اول تا سوم را کسب کردند.

در این دوره از مسابقات در بخش بانوان شاغل در نهاجا و در رشته حفظ کل قرآن، سکینه طلایی از پایگاه شهید لشگری مقام اول و زهرا یوسف‌وند از پایگاه شهید دوران مقام سوم را به دست آوردند، در رشته حفظ 20 جزء مرضیه مقصودلو از پایگاه شهید دوران رتبه سوم را کسب کرد و در رشته حفظ 15 جزء نیز حکیمه عبدالعظیمی از پایگاه شهید بابایی مقام اول را به دست آورد.

در رشته حفظ 10 جزء سیده‌سمانه موسوی‌اصل از پایگاه شهید دوران رتبه دوم و مهدیه ابراهیمی از پایگاه شهید ستاری رتبه سوم را کسب کردند، همچنین در رشته حفظ پنج جزء اعظم طلا از پایگاه شهید دوران مقام اول و سمیه احمدی‌ از بهداری نهاجا مقام سوم را به دست آوردند و در رشته قرائت ترتیل قرآن، فاطمه فلاح از بهداری نهاجا، زهرا قربانی از پایگاه شهید دوران و زهرا اصغرپور از بهداری نهاجا رتبه‌های اول تا سوم را از آن خود کردند.

در رشته مفاهیم سطح یک قرآن خدیجه حقیقت‌گشتی، منیژه جهان‌تیغ و پروانه مالمیر هر سه از بهداری نهاجا مقام‌های اول تا سوم را کسب کردند، همچنین در رشته مفاهیم سطح دو قرآن فرزانه واثقی از پایگاه شهید بابایی، سمیه نصرتی از پایگاه شهید لشگری و مریم رحیمی از پایگاه شهید عبدالکریمی به عنوان نفرات برتر انتخاب شدند.

یادآور می‌شود، 1250 نفر از بانوان شاغل، همسران و فرزندان کارکنان نیروی هوایی ارتش در مرحله مقدماتی این دوره از شرکت کردند که از این تعداد، 146 نفر به مسابقات نهایی این نیرو راه یافتند و از این تعداد 70 نفر به مسابقات انتخابی ارتش اعزام خواهند شد.

 

منبع iqna.ir

توجه : تمام حقوق مطالب برای قرآن آسان محفوظ می باشد.

نظرات ارسال شده

  نام
  ایمیل (منتشر نمی‌شود)
  وبسایت
  :) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
  کد امنیتی
  رفرش
  کد امنیتی
  نظر خصوصی
  مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]